Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu

Aktuality

Kavárnička pro mzdové účetní od září opět každý týden

31. 08. 2022

Kavárničku otevíráme všem mzdovým účetním, zpracování mezd v PERMu není podmínkou 🙂
Sdílíme zkušenosti, vítáme všechny, kdo se k nám chtějí připojit.

Přidejte se, je to snadné, stačí v pátek v 9 hodin kliknout na tento odkaz.

čti více

ONLINE webinář: Lékařské prohlídky v kostce

29. 07. 2022

Lektor: Martina Holubíková

čti více

ONLINE webinář: Zaměstnávání cizinců v ČR

29. 07. 2022

První plánované setkání ONLINE s Bc. Věrou Tománkovou 
(vedoucí referátu kontroly a správního řízení zaměstnavatelů, VZP Zlín)
se zaměří na zaměstnávání cizinců v ČR. 

čti více

Hledáme nové kolegy

08. 04. 2022

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni do oddělení technické podpory. Výhodou je uživatelská znalost Permu z pozice mzdové účetní či personalist(k)y.

Pokud jste komunikativní, máte řidičák, rádi přicházíte věcem na kloub a nevadí vám učit se novým věcem, určitě nám pošlete životopis na adresu palka@kvasar.cz. Rádi Vás pozveme na kávu a probereme podrobnosti.

Nový obchodní kontakt v Kvasaru

06. 08. 2021

V srpnu 2021 v Kvasaru ukončil pracovní poměr Mgr. Tomáš Pasterný. V obchodních věcech se můžete obracet na nového obchodního a projektového manažera Ing. Jakuba Křižku: krizka@kvasar.cz, tel: 722 987 466.

Máme novou facebookovou stránku

21. 07. 2021

Spustili jsme facebookovou stránku Kvasar Zlín, kde bychom vás chtěli informovat o novinkách, tipech, zkušenostech a zajímavostech z oblasti mezd a personalistiky. Přidejte si nás!

čti více

Větší využití PERM 3

04. 10. 2020

V případě zájmu o větší využití PERM 3 např. v personálních modulech, výpočtu nároku na stravné, správě dokumentů, cestovních náhradách nebo PermWeb, je možné dát vědět prostřednictvím dotazníku:

čti více

PERM 3 – opatření v souvislosti s GDPR

11. 01. 2020

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme realizovali v PERM 3 řadu změn. V následujícím textu se můžete seznámit s jednotlivými opatřeními, jejich zdůvodněním a postupy, jak vyhovět nově kladeným požadavkům.

čti více

Distribuce výplatních lístků

05. 01. 2020

Distribuce výplatních lístků je citlivý proces, jehož zabezpečení je v PERM 3 řešeno elektronickou formou nebo tiskem skrytých výplatnic. Oba způsoby je možné kombinovat pro různé skupiny zaměstnanců.

Elektronicky lze výplatní lístky z PERM 3 rozesílat e-maily v zaheslovaných PDF souborech nebo zpřístupnit zaměstnancům v modulu Výplatní lístky v PermWeb.

Tisk skrytých výplatnic lze řešit pomocí běžných laserových tiskáren s využitím speciálních formulářů a skládacího stroje. Oproti tisku na tiskárnách jehličkových je proces mnohonásobně rychlejší a tišší. V dodávce řešení pro laserový tisk spolupracujeme s firmou Facson, příslušné typy výplatních lístků jsou v PERM 3 již připraveny. Bližší informace a kontakt.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500