Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu

Aktuality

Hodonín 2021

09. 09. 2021

Tradiční vzdělávací konferenci pro mzdové účetní připravujeme na listopad tohoto roku. Přijďte si poslechnout, co nového na mzdové účetní chystají Finanční správa, Státní úřad inspekce práce, zdravotní pojišťovny a úřady práce.

čti více

Průlet zpracováním mezd od A do Z – termíny v září 2021

31. 08. 2021

Vypsali jsme nové termíny školení pro začínající mzdové účetní, případně pro ty, kteří si chtějí osvěžit, ověřit či prohloubit své vědomosti z oblasti zpracování mezd. 

čti více

Jak se vypořádat s exekucemi zaměstnanců – termíny v září 2021

31. 08. 2021

Řešíte u svých zaměstnanců exekuce? Víte, jaké povinnosti  má při exekuci zaměstnanec a jeho zaměstnavatel? A chcete si být jistí, že máte vše v pořádku? Přijďte si zopakovat všechny povinnosti na školení Radky Petruškové. Během školení se seznámíte s problematikou exekucí z pohledu mezd a HR, zopakujete si vše důležité a určitě dojde i na příklady z praxe.

čti více

Nový obchodní kontakt v Kvasaru

06. 08. 2021

V srpnu 2021 v Kvasaru ukončil pracovní poměr Mgr. Tomáš Pasterný. V obchodních věcech se můžete obracet na nového obchodního a projektového manažera Ing. Jakuba Křižku: krizka@kvasar.cz, tel: 722 987 466.

Máme novou facebookovou stránku

21. 07. 2021

Spustili jsme facebookovou stránku Kvasar Zlín, kde bychom vás chtěli informovat o novinkách, tipech, zkušenostech a zajímavostech z oblasti mezd a personalistiky. Přidejte si nás!

čti více

Větší využití PERM 3

04. 10. 2020

V případě zájmu o větší využití PERM 3 např. v personálních modulech, výpočtu nároku na stravné, správě dokumentů, cestovních náhradách nebo PermWeb, je možné dát vědět prostřednictvím dotazníku:

čti více

PERM 3 – opatření v souvislosti s GDPR

11. 01. 2020

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme realizovali v PERM 3 řadu změn. V následujícím textu se můžete seznámit s jednotlivými opatřeními, jejich zdůvodněním a postupy, jak vyhovět nově kladeným požadavkům.

čti více

Distribuce výplatních lístků

05. 01. 2020

Distribuce výplatních lístků je citlivý proces, jehož zabezpečení je v PERM 3 řešeno elektronickou formou nebo tiskem skrytých výplatnic. Oba způsoby je možné kombinovat pro různé skupiny zaměstnanců.

Elektronicky lze výplatní lístky z PERM 3 rozesílat e-maily v zaheslovaných PDF souborech nebo zpřístupnit zaměstnancům v modulu Výplatní lístky v PermWeb.

Tisk skrytých výplatnic lze řešit pomocí běžných laserových tiskáren s využitím speciálních formulářů a skládacího stroje. Oproti tisku na tiskárnách jehličkových je proces mnohonásobně rychlejší a tišší. V dodávce řešení pro laserový tisk spolupracujeme s firmou Facson, příslušné typy výplatních lístků jsou v PERM 3 již připraveny. Bližší informace a kontakt.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500