Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu

Aktuality

ONLINE webinář: Lékařské prohlídky obecně i v PERM 3

30. 01. 2023

Webinář vás provede základní problematikou pracovně-lékařských prohlídek. Na obecnou problematiku bude navazovat praktické vysvětlení zadávání v programu PERM 3.

Lektor: Martina Holubíková, Daniela Palková

čti více

ONLINE webinář: Personalista 21. století

12. 01. 2023

Webinář je zaměřen na změnu role Personalisty dnešní doby. Na činnosti, které by měl moderní personalista ovládat, čím by se měl ve firmě zabývat a čím je firmě nebo organizaci prospěšný.

Lektor: Martina Holubíková

čti více

Roční zúčtování daně za rok 2022

10. 01. 2023

Ing. Hanuš Kytler provede ročním zúčtováním záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a daňového zvýhodnění za rok 2022 a a bude se věnovat rovněž aktualitám ve zdaňování příjmů pro rok 2023.

čti více

Kavárnička pro mzdové účetní

03. 11. 2022

Kavárničku otevíráme všem mzdovým účetním, zpracování mezd v PERMu není podmínkou 🙂
Sdílíme zkušenosti, vítáme všechny, kdo se k nám chtějí připojit.

Přidejte se, je to snadné, stačí v pátek v 9 hodin kliknout na tento odkaz.

čti více

Máme novou facebookovou stránku

21. 07. 2021

Spustili jsme facebookovou stránku Kvasar Zlín, kde bychom vás chtěli informovat o novinkách, tipech, zkušenostech a zajímavostech z oblasti mezd a personalistiky. Přidejte si nás!

čti více

Větší využití PERM 3

04. 10. 2020

V případě zájmu o větší využití PERM 3 např. v personálních modulech, výpočtu nároku na stravné, správě dokumentů, cestovních náhradách nebo PermWeb, je možné dát vědět prostřednictvím dotazníku:

čti více

PERM 3 – opatření v souvislosti s GDPR

11. 01. 2020

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme realizovali v PERM 3 řadu změn. V následujícím textu se můžete seznámit s jednotlivými opatřeními, jejich zdůvodněním a postupy, jak vyhovět nově kladeným požadavkům.

čti více

Distribuce výplatních lístků

05. 01. 2020

Distribuce výplatních lístků je citlivý proces, jehož zabezpečení je v PERM 3 řešeno elektronickou formou nebo tiskem skrytých výplatnic. Oba způsoby je možné kombinovat pro různé skupiny zaměstnanců.

Elektronicky lze výplatní lístky z PERM 3 rozesílat e-maily v zaheslovaných PDF souborech nebo zpřístupnit zaměstnancům v modulu Výplatní lístky v PermWeb.

Tisk skrytých výplatnic lze řešit pomocí běžných laserových tiskáren s využitím speciálních formulářů a skládacího stroje. Oproti tisku na tiskárnách jehličkových je proces mnohonásobně rychlejší a tišší. V dodávce řešení pro laserový tisk spolupracujeme s firmou Facson, příslušné typy výplatních lístků jsou v PERM 3 již připraveny. Bližší informace a kontakt.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500