Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu
#

Naše mise

Naší specializací je vývoj personálního a mzdového systému, kterému se věnujeme od založení společnosti v roce 1991. V aktuální verzi nese systém název PERM 3 a jeho výraznou předností je vysoká úroveň uživatelské podpory. Ve vlastním systému také poskytujeme outsourcing mezd.

Naše výsledky

V uplynulých třiceti letech se podařilo náš systém PERM 3 prosadit celorepublikově s přesahem též na Slovensko. Díky vysoké míře flexibility a parametrizovatelnosti systému se mezi naše zákazníky řadí všechny typy organizací. Jsme oceňováni pro vysokou odbornost s jakou systém rozvíjíme, pečujeme o jeho uživatele či poskytujeme outsourcing mezd. V uplynulých pěti letech se náš tým zdvojnásobil, abychom zajistili zvýšený zájem o náš systém a služby.

30

let zkušeností

1500

organizací používajících systém PERM 3

200 000

zpracovaných mezd měsíčně

200

outsourcovaných organizací

#

Náš tým

Vývoj a podpora tak rozsáhlého systému jako je PERM 3 by nebyla možná bez sehraného týmu profesionálů – programátorů, techniků a mzdových účetních, kteří se všichni podílejí na rozvoji a uživatelské podpoře. V současnosti má společnost přes čtyřicet zaměstnanců.

#

Další výzvy

Velké úsilí jsme v posledních letech soustředili do rozvoje PermWeb – webové nadstavby PERM 3, která zajišťuje přístup k informacím širší skupině uživatelů a schvalovací proces. Postupně jsme rozšířili funkcionality systému o agendu cestovních náhrad, hodnocení, odměňování a řadu dalších oblastí. Dynamický rozvoj aplikace bude nadále pokračovat, čímž reagujeme na výrazně vyšší požadavky na automatizaci práce s daty na úrovni managementu, případně všech zaměstnanců.

S čím vám poradíme
PERM 3

Systém PERM 3 je jedním z nejkomplexnějších personálních a mzdových systémů, který v současnosti využívá 1500 organizací z České i Slovenské republiky.

Outsourcing mezd

Poskytujeme outsourcing mezd v našem systému PERM 3. Službu využívá v současnosti 200 klientů, pro něž zpracováváme 6000 mezd měsíčně.

PermWeb

PermWeb je určen pro práci manažerům, případně všem zaměstnancům. Umožňuje prezentaci či editaci vybraných dat, podávání žádostí a schvalovací proces.

PERM 3 Cesty

Modul PERM 3 Cesty určený k administraci pracovních cest tvoří společně se schvalováním výkazů a knihou jízd v PermWeb komplexní nástroj pro vyúčtování cestovních náhrad.

Školení

Nabízíme školení pro uživatele PERM 3 i další zájemce. Lektoři jsou vysoce kvalifikování profesionálové s dlouholetou praxí v oboru.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500