Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu

Partneři

Advent spol. s r.o.

Tvůrce a dodavatel docházkového systému PowerKey. Odkaz na partnera

An systems s.r.o.

”ANS je vše, co Vaše podnikání potřebuje. Retail, výroba, služby či online.” Odkaz na partnera

Benefit CZ, s.r.o.

Výrobce informačních systémů. Odkaz na partnera

BONIT Solutions, s.r.o.

Konzultační služby, návrh a dodávku firewallů, bezpečného propojení mezi firemními pobočkami, VPN přístupů, serverové infrastruktury a zálohování. Odkaz na partnera

Compekon s.r.o.

IS Compekon představuje ERP řešení pokrývající všechny důležité oblasti vzniku, zpracování a vyhodnocení podnikových informací. Odkaz na partnera

Démonia s.r.o.

Poradenské služby v oblasti odměňování, personalistiky, účetnictví a daní. Odkaz na partnera

EPaS, spol. s r.o.

Ekonomické poradenství a služby. Odkaz na partnera

Compex, spol. s r.o.

Vývoj účetního systému FIS 3000. Odkaz na partnera

GEMCO, s.r.o.

Pokročilé řízení realizačních procesů, vývoje a výroby. Odkaz na partnera

Středisko služeb školám Plzeň

Pro organizace nejen v Plzeňském kraji zajišťujeme zpracování účetnictví a mezd, autodopravu, organizace soutěží a mnoho dalších služeb. Odkaz na partnera

S čím vám poradíme
PERM 3

Systém PERM 3 je jedním z nejkomplexnějších personálních a mzdových systémů, který v současnosti využívá 1500 organizací z České i Slovenské republiky.

Outsourcing mezd

Poskytujeme outsourcing mezd v našem systému PERM 3. Službu využívá v současnosti 200 klientů, pro něž zpracováváme 6000 mezd měsíčně.

PermWeb

PermWeb je určen pro práci manažerům, případně všem zaměstnancům. Umožňuje prezentaci či editaci vybraných dat, podávání žádostí a schvalovací proces.

PERM 3 Cesty

Modul PERM 3 Cesty určený k administraci pracovních cest tvoří společně se schvalováním výkazů a knihou jízd v PermWeb komplexní nástroj pro vyúčtování cestovních náhrad.

Školení

Nabízíme školení pro uživatele PERM 3 i další zájemce. Lektoři jsou vysoce kvalifikování profesionálové s dlouholetou praxí v oboru.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500