Vstup pouze pro registrované zákazníky s platnou licenční smlouvou. Pokud neznáte své uživatelské jméno a heslo, kontaktní osoba pro PERM 3 může o jejich zaslání požádat na perm@kvasar.cz.

577 212 500 hledat
přihlásit se Menu

Reference PERM 3

Bc. Zuzana Odehnalová

účetní

Přehledný, aktuální legislativa, možnost vytvoření vlastních sestav, šablon. Dobře se nám s ním pracuje.

ELKOV elektro a.s., Brno
Alena Slavíčková

mzdová účetní

Nedám na něj dopustit, nikdy nezklamal, pokud se zadají správná data, šlape na 100 % a to vždy , i při všech těch změnách, které stále musíte upravovat.

Toray Textiles Central Europe,s.r.o.
Ing. Lenka Tkadlčíková

personální oddělení

Uplynul rok od implementace PERMu u nás v m-tec CZ. Chci tímto poděkovat celé vaší firmě. Zvláště ještě paní Palkové, která se celý rok starala o jeho „dolaďování“ pro nás. Program „šlape“, jak má. Je radost s ním pracovat. Znám ho od r. 2002, pracovala jsem ještě s jinými mzdovými SW. Ale toto je „Mercedes“ mezi nimi.

m-tec CZ, s.r.o.
Ing. Karel Jačko

senior účetní

Pokud mne paměť nešálí, pracuji s PERMEM od roku 1992 a v porovnání s relevantní konkurencí v ČR a SR musím i po létech konstatovat, že je to nejlepší mzdový program na trhu.

On-Line, s.r.o.
Marta Srnová

Systém PERM 3 je pro školství absolutně vyhovující, spolehlivý, přehledný, je radost s ním pracovat :-), všem doporučuji.

Gymnázium a OA Bučovice
Mária Čižmárová

HR manager

Systém Perm 3 využívám něco přes 15 roků a musím říct, že je naprosto bezkonkurenční. Je to profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Oceňuji snadné ovládání a pravidelnou aktualizaci programu. Velmi nadstandardní je i přístup zaměstnanců společnosti. Jsou profesionálové s příjemným lidským přístupem.

Zlín Precision s.r.o.
Eva Klikarová

účetní

Zpracovávám mzdy i v jiných programech, ale systém PERM mi vyhovuje ze všech nejvíc. Je přehledný, zpracování mezd je v něm rychlé. Systém je finančně dostupný i pro malou organizaci. Reakce na změny v legislativě jsou v tomto systému bleskové a vždy podrobně vysvětlené. S programem jsem maximálně spokojená.

ALFERO-GROUP s.r.o., Rtyně v Podkrkonoší
Jana Pokorná

účetní

Systém PERM3 je výborný pomocník pro mou práci, spoustu věcí umí ohlídat a připomene, což je na něm nejlepší. Je uživatelsky příjemný, spolehlivý, jsem velice spokojena s funkcemi přímo pro školy, které mi opravdu velice pomáhají, např. výstupy na školský výkaz. Jen občas se ztrácím v tiskových sestavách, kde jakou sestavu najít, popřípadě co mohu vytisknout přímo na kartách zaměstnance, což bych uvítala více. Velmi mě těší přístup firmy Kvasar, pořádání ročních školení o novinkách a změnách nejen v programu, ale i v zákonech a se vzdáleným přístupem jsem také spokojena. Opravdu mohu tento systém jen doporučit.

ZŠ a MŠ Předín
Jaroslava Větrovská

personalistka a mzdová účetní

Jsem velmi spokojená, systém si pochvalují i kontroloři z ČSSZ a pojišťoven. Údaje, které potřebuji pro různé statistické výkazy a přehledy tisknu v sestavách přímo z programu, což mi ušetří spoustu času. Navíc, potřebuji-li něco konkrétního, nebo něco "vylepšit", je ze strany Permu velká ochota pomoci a přizpůsobit program přímo na míru.

Domov pro seniory Třebíč - Manž. Curieových, p.o.
Vendula Žádníková

mzdová účetní, personální

S tímto programem jsem spokojená. Zadávání údajů je přehledné a jednoduché. Program reaguje na změny v zákonech a vše se aktualizuje bez problémů. V tomto programu zpracovávám mzdy již 9 let a vše je v pořádku

PREST PŘEROV a.s.
Jindřich Papay

personalistika a mzdy

Jsem plně spokojen, poskytuje vždy vše, co potřebuji.

Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace
Mgr. Marie Ondrašíková

účetní

Vzhledem k tomu, co všechno musí program na zpracování mezd a personalistiky postihnout, je program PERM 3 velmi dobrý a přehledný.

Gymnázium Otrokovice
Alena Navrátilová

personalistika a mzdy

Příjemné a jednoduché ovládání, uživatel tak může začít pracovat velmi rychle. Rozsáhlé možnosti filtrování a vyhledávání dokladů, vytváření sestav. Pravidelná aktualizace legislativy. Systém PERM 3 byl velmi dobrou volbou a mohu jen doporučit.

HB group s.r.o.
Marie Štěpánová

mzdová účetní

Moderní, spolehlivý, stále se rozvíjející mzdový systém.

JK Nástroje s.r.o.
Jiřina Halberštádtová

účetní

Systém se dobře ovládá, je přehledný, pružně reaguje na legislativní změny, umožňuje využití spousty dalších funkcí kromě zpracování mezd, má velký výběr výstupních sestav.

Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.
Lucie Hadravová

mzdová účetní

Profesionálně zpracovaný systém. Při zpracování mezd se na něj mohu plně spolehnout. Vždy, kdykoli potřebuji pomoci, mohu se na pracovníky společnosti obrátit s prosbou o radu nebo vysvětlení problému.

GOB a SOŠ Telč
S čím vám poradíme
PERM 3

Systém PERM 3 je jedním z nejkomplexnějších personálních a mzdových systémů, který v současnosti využívá 1500 organizací z České i Slovenské republiky.

Outsourcing mezd

Poskytujeme outsourcing mezd v našem systému PERM 3. Službu využívá v současnosti 200 klientů, pro něž zpracováváme 6000 mezd měsíčně.

PermWeb

PermWeb je určen pro práci manažerům, případně všem zaměstnancům. Umožňuje prezentaci či editaci vybraných dat, podávání žádostí a schvalovací proces.

PERM 3 Cesty

Modul PERM 3 Cesty určený k administraci pracovních cest tvoří společně se schvalováním výkazů a knihou jízd v PermWeb komplexní nástroj pro vyúčtování cestovních náhrad.

Školení

Nabízíme školení pro uživatele PERM 3 i další zájemce. Lektoři jsou vysoce kvalifikování profesionálové s dlouholetou praxí v oboru.

Ovzduší

Program Ovzduší SQL je určen krajským úřadům ke zpracování agendy vyjmenovaných zdrojů a obcím s přenesenou působností k evidenci nevyjmenovaných zdrojů znečišťování ovzduší.

Potřebujete poradit?
volejte 577 212 500